Laden Evenementen

« Alle Evenementen

“Dinner For One” door Bas de Bruijn en Trea Alers

december 17 @ 20:00 – 21:00
€10

“Dinner For One” door Bas de Bruijn en Trea Alers

Dinner for one is een komische sketch die in de jaren 20 van de vorige eeuw geschreven werd voor het theater. Honderd jaar later wordt het stuk van Lauri Wylie nog steeds regelmatig in theaters opgevoerd. De televisiebewerking is een klassieker geworden, die bijvoorbeeld in Duitsland nog altijd met Oudjaar wordt uitgezonden.

Trea Alers en Bas de Bruijn vertolken de rollen van de gefortuneerde weduwe Sophie die op haar verjaardag traditiegetrouw dineert met haar vier echtgenoten die overleden zijn, maar die zij levendig voor zich ziet en die worden gespeeld en bediend door haar butler James. Die op zijn beurt stelselmatig struikelt over het tijgervelletje inclusief kop dat op de vloer ligt.

Normaal dus enkel te zien op (de Duitse) televisie, maar nu live, in het echt op enkele meters afstand, met rondvliegend etenswaar en schietende champagnekurken! En al zeggen wij het zelf, het past perfect bij ons kleine, fijne podium!

Let op: De voorstelling speelt twee keer op dezelfde avond, dus kijk goed naar de aanvangsttijden!

Datum: 17 december 2026
Zaal open: 19:30 uur
Aanvang: 20:00 uur
Entree: €10,- (exclusief servicekosten)
Locatie: Sluiskade

Tickets: Vind je hier

Wil je dit evenement bezoeken, en zeker weten dat je een plekje hebt? Kaartjes kun je in de voorverkoop kopen via bovenstaande link en onze ticketshop! Helaas hebben we beperkte plekken, dus vol is vol… Let op: er worden servicekosten in rekening gebracht bij de online kaartverkoop.

Gegevens

Organisator

  • Podium Verwondering

Locatie